Berušky v říjnu 2018

Berušky

V měsíci říjnu nás navštívili hasiči. Poučili jsme se o tom, jaké mají oblečení a proč, v jakém autě jezdí. Seznámili nás se svou prací a poučili nás o situacích, ve kterých hrozí nebezpečí.

Také jsme si společně s rodiči vytvořili výzdobu z přírodnin, které nám podzim nabízí. Moc jsme se na těchto dílničkách bavili a líbilo se nám tam.

V listopadu se těšíme na společné zamčení zahrady a divadlo, které k nám do školky přijede.

NA  CO SE BUDEME TĚŠIT V LISTOPADU  ?

Ve čtvrtek 9.11.  se budou děti fotit na dárkovou Vánoční sadu.

V pondělí 20.11.  k nám přijede „  DIVADLO  ÚSMĚV „ . Děti se mohou těšit na pohádku  „ JAK PEJSEK S KOČIČKOU POUŠTĚLI DRAKA „

A protože se blíží zima, budeme „ZAMYKAT ZAHRADU „  klíčem, který si s dětmi vyrobíme. Zahradu uložíme k zimnímu spánku písničkami a básničkami, které se děti naučily.