Motýlci v říjnu 2018

Motýlci

V říjnu nás navštívila paní zubařka, která dětem vysvětlila, jak se správně starat o zuby.

Ve školce jsme také přivítali rodiče na „Podzimníčku“. Děti si s rodiči mohli vyrobit krásné věci z přírodnin a odnést si je domů. Někteří byli moc štědří a výrobky nám nechali na výzdobu školky.

Na konci října naši školku navštívili i hasiči. Dětem předvedli výbavu hasiče, požární techniku a děti si zkusily i první pomoc při požáru.

Venku se již ochlazuje a počasí se začíná mračit. Brzy přijde první sníh a tak se s dětmi těšíme na zamykání zahrady, které ve školce brzy proběhne.

V naši školce se těšíme i z návštěv „babičky“, která nám chodí číst po obědě pohádky. Děti se od listopadu mohou těšit na knížku „Děti z Bullerbynu“.

Naučili jsme se básničku:

Já mám jabloňku,

já na ni vlezu.