Pravidla pro rodiče

Maminko a tatínku, prosím…

aneb školková pravidla pro dospěláky

• Přiveďte mě do školky a choďte si pro mě vždy včas, není mi příjemné být poslední.
  • Pokud nebudeme stíhat, zavolejte paní učitelce, aby se mnou počítala.
  • Neprotahujte ranní loučení, je mi potom ještě větší smutno.
  • Nevoďte mě do školky, když mi není dobře nebo jsem nemocný, nakazil bych kamarády, celý den bych tam proplakal a paní učitelka by vám.
    stejně zavolala, ať si pro mě přijdete.
  • Nedávejte mi potají do košíčku, do kapsičky ani s sebou do školky, žádné sladkosti, ve školce májí pro nás sladké svačinky, které jsou pro nás vhodné.
  • Když budu mít narozeniny, můžete pro děti upéct něco dobrého, nebo donést nějaké ovoce a zeleninu, všichni to pak společně oslavíme a o dobrůtky se rozdělíme.
  • Čtěte pozorně informace na dveřích, abyste na nic důležitého nezapomněli.
  • Buďte upřímní a nezapoměntě paním učitelkám sdělit všechny důležité věci, nebo změny, které by měly vědět.
  • Jděte nám příkladem a dodržujte školková pravidla s námi.