Školka

Mateřská škola Všetičkova 19 je umístěna ve vilové čtvrti pod Kraví horou. Nachází se v postranní klidné a tiché ulici. Tato oblast s příjemnou vzdáleností od centra, poptávkou z hlediska bydlení a dostupností vycházek na Kraví horu se řadí mezi nejpřitažlivější místo v městské části Brno – střed. Samotná budova školy je obklopena členitou zahradou se vzrostlou zelení, pískovišti, zahradním nábytkem, hračkami a doplňky.

Poloha školy umožňuje dětem celoroční vycházky na Kraví horu. V letních měsících však děti tráví převážnou část dne na školní zahradě. Vnitřní prostředí mateřské školy bylo upraveno v roce 1997 půdní vestavbou a je postupně modernizováno, vybavováno novým nábytkem, hračkami a pomůckami tak, aby tady každé dítě našlo svoje soukromí a pocit bezpečí. Prostory školy jsou vybavovány tělovýchovným náčiním, aby inspirovaly děti k pohybu.

Mateřská škola jako celek působí jak na děti, tak i rodiče příjemným, rodinným dojmem.

Jsme od roku 2000 příspěvkovou organizací a rádi přivítáme jakoukoliv spolupráci.