Únor 2018 v MŠ + umístění v Empíku

Přelom roku 2017/2018

V prosinci nás navštívili zvláštní hosté. Přišel Mikuláš s andělem a přinesli dětem čertovskou pohádku a sladkou nadílku. Přišel k nám také Ježíšek, který dětem přinesl spousty dárků pod náš velký stromeček – nová autíčka, stavebnice, panenky, puzzle atd. Děti dostaly také dáreček, který si mohly vzít domů. Měly z nich velkou radost.

Před vánočními prázdninami jsme si pozvali i rodiče, na společné vyrábění. Společně se nám na dílničkách moc líbilo.

Během vánočních prázdnin naši    přišli vymalovat malíři a máme krásnou novou malbu v herně.

V lednu nás navštívil kouzelník Reno, který se dětem velmi líbil. Některé děti se aktivně zúčastnili kouzel, ale nejvíce děti byly nadšeny z vyčarovaného králíčka.

Naše    se může pochlubit úspěchem Julinky Navrátilové ze třídy Motýlků, která se umístila na krásném 5. místě ve výtvarné soutěži Empík pořádanou Městskou policií Brno (https://www.mpb.cz/empik-nadeluje/).

ÚNOR 2018

12.2.     ZAČÍNÁ PLAVÁNÍ  NA  KRAVÍ HOŘE

15.2.     KARNEVALOVÉ  VESELÍ   V MATEŘSKÉ ŠKOLE

—————  nachystejte prosím dětem  masku

22.2.    KAŠPÁREK A JEHO  PŘÁTELÉ 

————-   divadelní představení v mateřské škole   / dědeček hraje dětem /

 

Comments are closed.