Už máme po Vánocích

Už máme po vánocích, kdy jsme si i v tom předvánočním shonu poseděli s rodiči a popovídali  si na vánočních dílničkách.

A nyní se zase můžeme radovat ze sněhové nadílky, které máme v letošní zimě  až až.

Děti chodí na  Kraví horu  bobovat, hrají různé hry se sněhem , např.  „Kdo dál „. Hrátek se sněhem si děti letos opravdu užívají . Kromě tvorby    a hodu sněhových koulí ,  pozorují a poznávají stopy ve sněhu , tvoří  „andělíčky „. Nezapomínáme ale  ani na své bezpečí  a   zdraví , ale  ani na  ptáčky .

Na školní  zahradě jsme vytvořili s dětmi rodinku  sněhuláků , která se nám však pomalu rozpouští . Což nás dovedlo k „  pokusům se sněhem a ledem .“

Začátkem února jsme si moc užili  KARNEVALU   , který  nám  zpestřil  KOUZELNÍK  RENO  a  učil nás kouzlit.  V únoru  navštívíme  základní školy, abychom viděli , kam půjdeme k zápisu.

Některé z nás čeká  plavání na  Kraví hoře, abychom byli zdraví a otužilí  a v březnu  naváže „  CYKLUS POHÁDEK O ZDRAVÍ   „Z  divadla   ŠIKULA „

V březnu rovněž jako vždy navštívíme knihovnu  J. MAHENA .

Už se moc těšíme, až  na jaře  otevřeme tu naši krásnou zahradu , kde si můžeme hrát.

Moc nás těší  úspěchy naších dětí , které se nám přišly pochlubit s pololetním vysvědčením , ale i jejich úspěchy mimo školu .  Držíme palečky  Estelce, která  navštěvovala naši  MŠ  a  je již  úspěšnou  „ herečkou „  .

Přejeme  hodně  úspěchů !!!