Zájezd do Pakoštane v Chorvatsku s polopenzí

Chtěli bychom vás pozvat na zájezd do Pakoštane v Chorvatsku. 

Ubytování je v apartmánech Villa Ruža (https://www.apartment-rasin.com/en/apartments-pakostane/)

KDY: 14. 6. 2024 až 21. 6. 2024

CENA:

  • Dospělí 371 EUR (53 EUR na den) ubytování + 3 000 Kč cesta.
  • Děti od 6 do 12 let 175 EUR (25 EUR na den) + 3 000 Kč cesta.
  • Děti do 6 let platí pouze cestu 3 000 Kč.

 

Strava

Stravování zajištěno v restauraci, která je součástí areálu a v době jídla slouží pouze pro náš zájezd. Snídaně je formou bufetu a večeře je možné vybrat ze dvou jídel (z nichž 1 je připravováno na velkém tradičním dřevěném grilu). Každá večeře je včetně polévky a zákusku (nebo ovoce). U každé večeře je navíc zeleninový bufet.

 

Ubytování

Ubytování je v apartmánech se sociálním zařízením a možností využití kuchynky, která je vybavena tekoucí vodou s dřezem, konvicí, mikrovlnou troubou, varnou deskou, lednicí a nádobím.

 

Další informace:

Pakoštane je malebné přímořské městečko nacházející se na pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku. Leží mezi městy Zadar a Šibenik a je oblíbenou destinací pro turisty hledající klidnou dovolenou s krásnými plážemi, bohatou historií a přátelskou atmosférou.

 

Co navštívit:

Pláže: Pakoštane nabízí několik krásných pláží, jako je Janice Beach, Punta Beach a pláž Pilatuša. Voda je průzračná a ideální pro plavání, potápění a jiné vodní sporty.

Vranské jezero: Tento přírodní park se nachází nedaleko Pakoštane a je ideální pro milovníky přírody a rybaření. Jezero je také rájem pro pozorování ptactva.

Ostrovy: V blízkosti Pakoštane se nachází několik malebných ostrovů, jako je Vrgada, které jsou ideální pro jednodenní výlety a objevování nedotčené přírody.

Historické památky: Pakoštane a okolní oblasti jsou bohaté na historické památky, včetně pozůstatků starověkých římských staveb a středověkých kostelů.

 

V případě zájmu se ozvěte na: janicek.jarda@gmail.com nebo na telefon 607 809 916.

 

Těšíme se na společnou dovolenou.

 

Comments are closed.