Plán akcí na duben 2024

CO NÁS ČEKÁ V DUBNU

 

VE ČTVRTEK 4. DUBNA NÁVŠTĚVA STŘEDNÍ ŠKOLY PEDAGOGICKÉ PŘEDŠKOLNÍ DĚTI ZE TŘÍDY MOTÝLKŮ

děti budou z MŠ odházet v 8:30, program bude probíhat mezi 9 – 10 hod.,

poté děti, kteří navštěvují SPORTÍK  budou odcházet na BIGY

 

V PONDĚLÍ 8. DUBNA – NÁVŠTĚVA STŘEDISKA EKOLOGICKÉ VÝCHOVY HLÍDKA

DEN KRÁLIČÍCH KOŽÍŠKŮ

pouze třída BERUŠEK

z MŠ budeme odcházet v 8:45, děti musí být v MŠ v 8.00 hod

Na Špilberku se děti zúčastní výukového programu, během nějž se promění v malé králíčky a vyzkouší si, co všechno musí králíček během dne stihnout a na co si musí dát pozor. Naučí se shánět si potravu, a také pomohou malému zajíčkovi. Naučí se, jak se od sebe vzhledem a způsobem života liší zajíc a králík. Program probíhá venku v kontaktu s živými králíčky.

 

V PONDĚLÍ 15. DUBNE NAVŠTÍVÍME PLANETÁRIUM

ČEKÁ NÁS ŠKOLNÍ POŘAD – PTAČÍ OSTROV

všechny třídy odcházejí z MŠ v 9:30 hod

 

VE ČTVRTEK 24. DUBNA – NÁVŠTĚVA STŘEDISKA EKOLOGICKÉ VÝCHOVY HLÍDKA

DEN KRÁLIČÍCH KOŽÍŠKŮ

pouze třída VČELIČEK

z MŠ budeme odcházet v 8:45, děti musí být v MŠ v 8.00 hod

Na Špilberku se děti zúčastní výukového programu, během nějž se promění v malé králíčky a vyzkouší si, co všechno musí králíček během dne stihnout a na co si musí dát pozor. Naučí se shánět si potravu, a také pomohou malému zajíčkovi. Naučí se, jak se od sebe vzhledem a způsobem života liší zajíc a králík. Program probíhá venku v kontaktu s živými králíčky.

 

 

Comments are closed.